Soccer » Today » All Games
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
ENGLAND: Premier League
14:30Chelsea - Tottenham 2:0EUROPE: Europa League - Playoffs
15:00AS Roma - Bayer Leverkusen 0:215:00Marseille - Atalanta 1:1
ALGERIA: Ligue 2
10:00Medea - GC Mascara 4:0ALGERIA: U21 League
12:00Ben Aknoun U21 - Kabylie U21 2:112:00Biskra U21 - ES Setif U21 3:1
12:00Constantine U21 - USM Alger U21 0:1
12:00Oran U21 - CR Belouizdad U21 3:4
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
14:00Deportivo Camioneros - Estrella Del Sur 2:0ARGENTINA: Copa Argentina
8'Racing Club - Talleres (R.E) 0:0ARGENTINA: Reserve League - First stage
14:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 1:5ARMENIA: Premier League
08:00Van - Ararat-Armenia 0:508:00West Armenia - Pyunik Yerevan 1:4
ASIA: AFC Asian Cup U23 - Playoffs
11:30Iraq U23 - Indonesia U23 2:1aetAUSTRIA: Steiermark
13:00Heiligenkreuz - Ilzer SV 1:213:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lafnitz (Am) 2:1
AZERBAIJAN: I Liqa
08:00Lokbatan - Araz Saatli 3:108:00MOIK Baku - Iravan 1:3
08:00Zaqatala - Shamakhi 0:2
BELARUS: Vysshaya Liga
11:15Din. Minsk - Vitebsk 1:113:30Neman - Shakhtyor Soligorsk 1:0
BRAZIL: Gaucho 2
14:00PostponedFutvida - Pelotas -:-BRAZIL: Copa do Brasil
18:00Botafogo RJ - Vitoria 1:079'Aguia De Maraba - Sao Paulo 1:3
45+'CRB - Ceara 0:0
20:30Goias - Cuiaba -:-
20:30Palmeiras - Botafogo SP -:-
BRAZIL: Brasileiro Women
14:00America Mineiro W - Bragantino W 1:114:00Flamengo W - Botafogo RJ W 3:2
18'Santos W - Fluminense W 0:0
BULGARIA: Vtora liga
11:00Chernomorets Balchik - Spartak Varna 4:111:00CSKA 1948 Sofia II - Yantra Gabrovo 0:0
11:00Litex Lovech - Belasitsa 2:1
11:00Montana - Maritsa Plovdiv 5:0
11:00Spartak Pleven - Chernomorets 1919 1:2
11:00Strumska Slava - Dunav Ruse 2:0
BULGARIA: Third League - South-East
11:00Atletik Kuklen - Gigant Saedinenie 1:211:00Botev Plovdiv II - Asenovets 5:3
11:00Haskovo - Beroe II 3:0
11:00Karnobat - Sekirovo Rakovski 0:5
11:00Lok. Plovdiv II - Levski Karlovo 7:1
11:00Nesebar - Sozopol 5:0
11:00Rodopa Smolyan - Spartak Plovdiv 0:2
11:00Rozova Dolina - Sliven 1:1
11:00Sokol Markovo - Yambol 1915 1:1
11:00Zagorets - Dimitrovgrad 0:1
BULGARIA: Bulgarian Cup
11:45Hebar - Ludogorets 0:5CAMEROON: Elite One - Relegation Group
09:00Union Douala - Fovu Baham 2:111:00Fauve Azur Elite - APEJES Academy 0:2
11:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 1:2
11:00Les Astres - Avion Academy 4:0
11:00UMS de Loum - Aigle Royal 1:1
CANADA: Championship
18:00HFX Wanderers - CS Saint-Laurent 2:3soCHAD: Premiere Division - LPFN
10:45As Dgssie - Emat 1:0COLOMBIA: Primera B - Apertura
16:00Leones - U. Magdalena 1:390+'Barranquilla - Cartagena 0:1
16:30Boca Juniors - Quindio 2:1
16:30Real Santander - Cucuta 0:3
17:00Huila - Orsomarso 1:0
CZECH REPUBLIC: Liberecky KP
11:30Rapid Liberec - FC Pencin 1:4DENMARK: 1st Division - Promotion Group
12:00Sonderjyske - Fredericia 2:1DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
08:30Celeste - Etoile de Kivu -:-10:30AC Kuya - Motema Pembe -:-
ECUADOR: Serie B
16:00Nueve de Octubre - Ind. Juniors 0:018'San Antonio - Vargas Torres 0:1
EGYPT: Premier League
12:00Future FC - El Gaish 0:012:00Zamalek - National Bank Egypt 1:0
ENGLAND: Premier League Cup - Playoffs
14:00Tottenham U21 - Nottingham U21 4:3ESTONIA: Meistriliiga Women
12:00Flora W - Viimsi JK W 8:1ETHIOPIA: Premier League
08:00Adama City - Shashemene Kenema 1:011:00Bahir Dar Kenema - Dire Dawa 1:0
EUROPE: Europa Conference League - Playoffs
15:00Aston Villa - Olympiacos Piraeus 2:415:00Fiorentina - Club Brugge KV 3:2
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
07:00Samtredia - Iberia 1999 0:312:00Telavi - Dila Gori 0:1
13:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi 0:0
GEORGIA: Liga 3
08:00Bakhmaro - Betlemi 1:208:00Gori - Varketili 2:0
08:00Guria - Merani Tbilisi 1:1
08:00Loco. Tbilisi 2 - Merani Martvili 2:2
08:00Zestafoni - Gonio 2:1
12:00Orbi - Matchakhela 0:0
GERMANY: Oberliga Bremen
12:45Werder Bremen II - Hemelingen 4:3GHANA: Ghanaian Cup
11:00Dreams - Soccer Intellectuals 1:0GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Playoffs
22:00Comunicaciones - Municipal -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Playoffs
21:00Genesis - Olancho -:-ICELAND: Besta deild Women
14:00Thor/KA W - Throttur W 2:114:00Valur W - Vikingur Reykjavik W 7:2
15:15Fylkir W - Keflavik W 4:2
IRAN: Division 1
09:30Darya Babol - Mes Shahr Babak 1:109:30Saipa - Chadormalu 1:2
09:45Astara - Esteghlal Molasani 0:1
09:45Damash Gilan - Shahre Raz 1:0
09:45Khooshe Talaee - Ario Eslamshahr 1:1
10:15Mes Kerman - Shahin Bandar Ameri 1:0
10:30Fajr Sepasi - Kheybar Khorramabad 3:0
10:45Naft Gachsaran - Mes Soongoun 0:0
10:45Naft M.I.S - Pars Janoobi Jam 0:0
IRAQ: Stars League
11:00PostponedAl Karkh - Erbil -:-ISRAEL: Leumit League - Promotion Group
12:00M. Herzliya - Ramat Hasharon 1:1ISRAEL: Liga Alef North
09:00Hapoel Bueine - H. Raanana 0:5ISRAEL: Liga Alef South
12:30Hapoel Herzliya - Maccabi Yavne 3:1JAPAN: J2 League
00:10Tokushima - Ehime -:-JAPAN: J3 League
00:00Gainare Tottori - Omiya Ardija -:-JAPAN: WE League Women
23:00Inac Kobe Leonesa W - Saitama W 3:000:00JEF United W - Nojima Stella W 1:1
04:00Beleza W - Albirex Niigata W 2:1
00:00Omiya Ardija W - Mynavi Sendai W -:-
00:00Sanfrecce Hiroshima W - Parceiro Nagano W -:-
JORDAN: Premier League
11:00Al Jalil - Al-Faisaly Amman 0:413:45Al Wehdat - Al Salt 3:0
KAZAKHSTAN: First Division
06:00PostponedSD Family - FK Kyran -:-06:00Zhetisay - Turkistan 5:2
09:00Kaisar Kyzylorda 2 - Okzhetpes 0:0
09:00Taraz - FK Akzhayik 3:1
KUWAIT: Premier League - Championship Group
10:35Al Salmiya - Al-Fahaheel 2:013:20Al Arabi - Al Kuwait 1:1
LATVIA: Virsliga
11:00Tukums 2000 - FK Liepaja 0:012:00Riga FC - Grobina 2:0
LITHUANIA: A Lyga
11:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 2:111:00Transinvest - Kauno Zalgiris 3:2
12:00FK Panevezys - Suduva 1:0
LITHUANIA: I Lyga
11:00Babrungas - Tauras Taurage 2:2MALAWI: Super League
08:30Chitipa United - Mighty Tigers 0:1MALI: Premiere Division
12:30Djoliba - Real Bamako 0:114:30Binga - Bakaridjan 3:0
MALTA: Premier League
12:00Sliema - Sirens 3:014:30Valletta - Gudja 5:2
MEXICO: Liga MX - Clausura - Play In
21:00Necaxa - Queretaro -:-23:15Pachuca - U.N.A.M.- Pumas -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Playoffs
45+'Tapatio - Atlante 0:121:30Atletico La Paz - Leones Negros -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura - Playoffs
11:00Club Leon U23 - Atl. San Luis U23 2:212:00Juarez U23 - Necaxa U23 0:0
MOROCCO: Coupe du Trone
15:00Berkane - FAR Rabat 2:3soMYANMAR: MNL League Cup
05:30Glory Goal - Shan Utd 0:405:30Kachin United - Rainbow 5:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Playoffs
58'Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 1:0NIGER: Super Ligue
11:15Olympic Niamey - Espoir 0:011:15US Gendarmerie - Zumunta 0:0
NORWAY: Division 3 - Group 2
12:30Madla IL - Staal Jorpeland 2:5NORWAY: Norway Cup Women
13:00Bryne W - Haugesund W 3:0PANAMA: LPF - Apertura
17:00Alianza - Miguelito 0:117:00Plaza Amador - Arabe Unido 1:0
17:00Tauro - Potros del Este 0:0
21:00Independiente - Herrera -:-
21:00UMECIT - Deportivo Universitario -:-
21:00Veraguas - San Francisco -:-
PERU: Liga Women
16:00Killas W - UNSAAC W 2:1POLAND: Polish Cup
10:00Pogon Szczecin - Wisla 1:2aetPOLAND: Central Youth League
05:00Gornik Zabrze U19 - Lech Poznan U19 1:005:00Jagiellonia U19 - Arka Gdynia U19 2:1
05:00Legia U19 - Polonia W. U19 2:2
PORTUGAL: Taca Revelacao U23
12:00Braga U23 - Estrela U23 1:0ROMANIA: Liga 2 - Championship Group
10:00Mioveni - Csikszereda M. Ciuc 3:1ROMANIA: Liga 1 Women - Relegation Group
04:00CSM Alexandria W - Gloria 2018 Bistrita W 1:409:00Banat W - Targu Mures W 3:1
RUSSIA: Russian Cup - Playoffs
12:15CSKA Moscow - Zenit 1:1RUSSIA: Russian Cup - Regions Path - Play Offs
12:15FK Rostov - Baltika 0:1SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
11:00Al Hazem - Al Akhdoud 0:014:00Al Ahli SC - Damac 4:1
14:00Al Fateh - Al Riyadh 2:2
SAUDI ARABIA: Division 1
13:00Al Safa - Jeddah 2:2SERBIA: Super Liga - Championship Group
10:00Radnicki 1923 - Mladost 3:210:55Partizan - Vojvodina 2:3
12:30Cukaricki - Napredak 2:0
13:00Crvena zvezda - TSC 2:1
SERBIA: Prva Liga - Relegation Group
10:00Vrsac - RFK Novi Sad 2:012:00Dubocica - Mladost GAT 0:1
12:00PostponedKolubara - Radnicki Beograd -:-
12:00Metalac - Sloboda 1:2
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
10:30Usce - Rad Beograd 6:0SEYCHELLES: Premier League
10:00Northern Dynamo - Bazar Brothers 1:1SIERRA LEONE: Premier League
12:15PostponedFreetown City - SLIFA -:-12:30Bai Bureh Warriors - Kallon 1:2
SLOVENIA: 1. SZNL Women - Championship Group
11:00Radomlje W - ZNK Ljubljana W 0:3SOMALIA: National league
08:30Sahafi - Gaadiidka 2:2SOUTH AFRICA: Premier League
13:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns 1:5SOUTH AMERICA: South American Championship Women U20 - Final Group
17:00Peru U20 W - Paraguay U20 W 2:245+'Colombia U20 W - Argentina U20 W 1:0
22:00Venezuela U20 W - Brazil U20 W -:-
SOUTH KOREA: WK League Women
06:00Gyeongju W - Sejong Sportstoto W 1:106:00Incheon Hyundai Steel W - Changnyeong W 1:0
06:00Seoul W - Boeun Sangmu W 0:0
06:00Suwon FC W - Hwacheon W 0:1
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
13:00Varbergs GIF - Landvetter 0:3TRINIDAD AND TOBAGO: TT Premier League
18:00Eagles FC - Defence Force 0:220:10Prison Service - Port Of Spain -:-
TURKEY: TFF 3. Lig Play Offs
09:00Ayvalikgucu - Edirnespor 2:1so09:00Musspor - Bursa 4:0
09:00Silivrispor - Kutahyaspor 1:2so
09:00Tokat - Kestel 1:0
09:00Turgutluspor - Efeler 09 1:4
13:0052 Orduspor - Inegol Kafkas 3:2so
13:00Bornova 1877 - Kusadasispor 1:2
13:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 0:1
UGANDA: Premier League
09:00UPDF - Bright Stars 1:009:00Wakiso Giants - Gadaffi 3:0
VIETNAM: National League Women
05:00Ha Noi W - TKS Viet Nam W 1:005:00Phong Phu Ha Nam W - Ha Noi 2 W 3:0
WORLD: Friendly International
53'Saint Vincent and the Grenadines - Dominica 1:0WORLD: Friendly International Women
08:00Kazakhstan U16 W - Turkey U16 W 0:509:00Croatia U16 W - Israel U16 W 3:1
11:00Belarus U16 W - Azerbaijan U16 W 3:1
11:30Greece U16 W - Hungary U16 W 0:1
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
Top Scores | Hockey | Football | Basketball | Baseball | Soccer | Tennis | More sports »
m.Flashscore.ca service offers mobile soccer live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.ca website due to technical reasons.