REFRESH

Hockey » Today » All Games

CANADA: OHL

19:00Flint Firebirds - Niagara IceDogs -:-
19:05Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs -:-
19:05Saginaw Spirit - Guelph Storm -:-
19:05Windsor Spitfires - Sarnia Sting -:-
19:07Soo Greyhounds - North Bay Battalion -:-
19:30Owen Sound Attack - Kitchener Rangers -:-

CANADA: WHL

20:00Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors -:-
21:00Medicine Hat Tigers - Winnipeg Ice -:-
21:00Portland Winterhawks - Tri-City Americans -:-
21:00Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings -:-
21:00Prince George Cougars - Kelowna Rockets -:-
21:00Red Deer Rebels - Regina Pats -:-
21:00Saskatoon Blades - Swift Current Broncos -:-
21:05Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants -:-
22:05Spokane Chiefs - Kamloops Blazers -:-

CANADA: QMJHL

16:00Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar -:-
16:00Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Armada -:-
16:00Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix -:-
18:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
18:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles -:-
18:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-
19:00Gatineau Olympiques - Quebec Remparts -:-
19:00Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes -:-

USA: NHL - Pre-season

13:00Boston Bruins - Philadelphia Flyers -:-
13:00Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins -:-
13:00Carolina Hurricanes - Florida Panthers -:-
19:00Columbus Blue Jackets - Washington Capitals -:-
19:00Ottawa Senators - Montreal Canadiens -:-
20:00St. Louis Blues - Dallas Stars -:-
20:00Winnipeg Jets - Edmonton Oilers -:-
20:30Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings -:-
21:30Seattle Kraken - Vancouver Canucks -:-

ASIA: Asia League

3rd PeriodEast Hokkaido Cranes - Oji Eagles 2:2
Break TimeAnyang - Yokohama Grits 2:0
04:00Tohoku Free Blades - Nikko Ice Bucks -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League

13:15TWK Innsbruck - Black Wings Linz -:-

BELARUS: Extraleague

07:00Gomel - Molodechno -:-
07:00Yunost Minsk - Brest -:-
10:00Neman Grodno - Zhlobin -:-

CANADA: LNAH - Pre-season

19:30Montcalm - Assurancia de Thetford Mines -:-
19:30Saint-Georges - Sorel-Tracy -:-

CANADA: U Sports

17:00MacEwan Griffins - Regina -:-
18:00UBC - Calgary -:-
20:00Saskatchewan - Trinity Western -:-
21:00Alberta - Mount Royal -:-

CZECH REPUBLIC: Chance Liga

11:00Kolin - Frydek-Mistek -:-
11:00Litomerice - Jihlava -:-
11:00Prerov - Pardubice B -:-
11:00Slavia Prague - Poruba -:-
11:00Sokolov - Vsetin -:-
11:30Trebic - Zlin -:-
12:00Prostejov - Sumperk -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - East

11:00Havlickuv Brod - Koprivnice -:-
11:00SHKM Hodonin - Valasske Mezirici -:-
11:30Velke Mezirici - AZ Havirov -:-
11:30Zdar nad Sazavou - Opava -:-
11:30Znojmo - Novy Jicin -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - West

08:30Benatky - Pisek -:-
10:00Usti nad Labem - Klatovy -:-
11:00Hronov - Cheb -:-
11:00Letnany - Mostecti Lvi -:-
12:00Decin - Chomutov -:-
12:00HC Vrchlabi - Kobra Praha -:-
12:00Jablonec - Pribram -:-
12:00Tabor - Risuty -:-

CZECH REPUBLIC: ELJ

06:00Olomouc U20 - Pardubice U20 -:-
06:00Zlin U20 - Mountfield HK U20 -:-
07:00Litvinov U20 - Kometa Brno U20 -:-
07:00Plzen U20 - Mlada Boleslav U20 -:-
07:00Vitkovice U20 - Trinec U20 -:-
10:00Karlovy Vary U20 - Jihlava U20 -:-

ESTONIA: Hokiliiga

09:00Everest - HC Panter -:-
10:00Valk 494 - HS Riga -:-

EUROPE: Alps Hockey League

13:00Klagenfurt II - Bregenzerwald -:-
13:15Steel Wings Linz - Salzburg 2 -:-
13:30Eisbaren - Acroni Jesenice -:-
13:30Gherdeina - Fassa -:-
13:30Kitzbuhel - Unterland -:-
14:30Cortina - Merano -:-

EUROPE: BeNe League

12:45Liege Bulldogs - Limburg -:-
14:00Heerenveen - Herentals -:-
14:00Leuven - Den Haag -:-
14:15Zoetermeer - Mechelen -:-

FINLAND: Liiga

10:00IFK Helsinki - TPS Turku -:-
10:00Ilves - Hameenlinna -:-
10:00Jukurit - Vaasan Sport -:-
10:00JYP - KalPa -:-
10:00Pelicans - Tappara -:-
10:00SaiPa - Lukko -:-
11:30Assat - KooKoo -:-

FINLAND: Mestis

10:00Hokki - Hermes -:-
10:00IPK - TUTO -:-
10:00Kettera - Koovee -:-
10:00Kiekko-Espoo - RoKi -:-
10:00Zemgale - Peliitat -:-

FINLAND: Suomi-sarja

09:00Hunters - Riemu -:-
09:00JHT - HCIK -:-
10:00LeKi - Muik Hockey -:-
10:00Pyry - Karhu HT -:-
10:00S-Kiekko - RaaheK -:-

FINLAND: SM-sarja U20

05:00SaiPa U20 - K-Vantaa U20 -:-
05:30Kettera U20 - Kiekko-Espoo U20 B -:-
06:00Assat U20 - Jukurit U20 -:-
08:00Hameenlinna U20 - RoKi U20 -:-
09:00KalPa U20 - Lukko U20 -:-
09:00Tappara U20 - Jyvaskyla U20 -:-
09:00TPS U20 - KooKoo U20 -:-
09:00Vaasan Sport U20 - Karpat U20 -:-
10:30IFK Helsinki U20 - Jokerit U20 -:-
11:00Karhu-Kissat U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-

FINLAND: Naisten Liiga

05:45Kiekko-Espoo W - Hameenlinna W -:-
07:00Karpat W - IFK Helsinki W -:-
07:15Ilves W - KalPa W -:-
07:30RoKi W - TPS W -:-
08:00Kuortane W - Lukko W -:-

FRANCE: Ligue Magnus

14:00Briancon - Amiens -:-

FRANCE: French Cup

12:00Avignon - Valence -:-
12:00Metz - Epinal -:-
12:00Toulon - Marseille -:-
12:15Meudon - Valenciennes -:-
12:30ACBB - Dunkerque Corsaires -:-
12:30Chalons - Reims -:-
12:30Evry - Neuilly Sur Marne -:-
12:30La Roche sur Yon - Nantes -:-
12:55Francais Volants - Courbevoie -:-
13:00Courchevel - Morzine-Avoriaz -:-
13:15Poitiers - Montpellier -:-
13:30Asnieres - Wasquehal -:-
14:00Brest - Cholet -:-
14:00Tours - Caen -:-
14:15Dijon - Strasbourg -:-
14:30Annecy - Roanne -:-
14:30Clermont-Ferrand - Toulouse-Blagnac -:-
14:30Lyon - Chambery -:-
14:30Villard - Mont Blanc -:-

GERMANY: DEL

12:30Nurnberg Ice Tigers - Augsburger Panther -:-

ITALY: IHL

12:30Varese - Toblach -:-
12:45Pergine - Alleghe -:-
13:30Eppan - Valpellice -:-
13:30Kaltern - Bressanone -:-
13:30Valdifiemme - Como -:-

LATVIA: Optibet Hokeja Liga

06:30HS Riga - Dinamo Riga -:-
06:30Mogo - Punks Vilnius -:-
08:00HK Dinaburga - Riga Prizma -:-

NEW ZEALAND: NZIHL - Playoffs

23:45West Auckland Admirals - Southern Stampede 1:2ot
23:45West Auckland Admirals - Southern Stampede -:-

NORWAY: Fjordkraft-ligaen

08:00Valerenga - Storhamar -:-
12:00Stavanger - Manglerud -:-
12:30Frisk Asker - Sparta Sarpsborg -:-

NORWAY: Division 1

10:00Furuset - Bergen -:-
10:00Hasle/Loren - Nidaros -:-
10:00Lorenskog - Narvik -:-

RUSSIA: KHL

09:30Avangard Omsk - Novosibirsk -:-
10:10Dinamo Minsk - SKA St. Petersburg -:-
11:00Bars Kazan - Khabarovsk -:-
11:00Kunlun - CSKA Moscow -:-

RUSSIA: VHL

3rd PeriodMetallurg Novokuznetsk - Orsk 3:1
04:00HC Yugra - Dizel -:-
08:00Rubin Tyumen - Tambov -:-
10:00Dinamo St. Petersburg - Khimik -:-
10:00SKA Neva St. Petersburg - Ryazan -:-

RUSSIA: VHL-B

06:00Dyn. Altay - CSK VVS -:-

RUSSIA: MHL

23:00Amurskie Tigry - Tayfun 7:1
06:00Mikhaylov Academy U20 - SKA-Varyagi -:-
07:00Russkie Vityazi - Krylya Sovetov -:-
23:00Amurskie Tigry - Tayfun -:-

RUSSIA: NMHL

05:00Kristall BDK - Proton -:-
06:00Tambov - Belgorod -:-

RUSSIA: WHL Women

3rd PeriodKrasnoyarsk W - MSMO 7.62 W 4:3
06:00Tornado W - Dynamo Neva W -:-
06:00Torpedo Nizhny Novgorod W - Kunlun Red Star W -:-

SLOVAKIA: 2. Liga

11:00Rimavska Sobota - Senica -:-
11:30HK Delikateso Bratislava - Partizanske -:-
11:30Kezmarok - Sabinov -:-
12:00Dolny Kubin - Bardejov -:-
12:00Hamuliakovo - Puchov -:-
12:00Trebisov - Liptovsky Mikulas B -:-

SLOVENIA: IHL

11:00Acroni Jesenice - KHL Sisak -:-
12:00Vojvodina - Celje -:-
12:30Maribor - Triglav -:-
13:00Slavija - Croatia -:-

SPAIN: LNHH

15:30Urdin - Puigcerda -:-
16:00Huarte - Barcelona -:-

SWEDEN: SHL

09:15HV 71 - Oskarshamn -:-
09:15Lulea - Vaxjo -:-
09:15Timra - Farjestad -:-
12:00Frolunda - Leksand -:-
12:00Orebro - Skelleftea -:-
12:00Rogle - Linkoping -:-

SWEDEN: HockeyAllsvenskan

12:00Vasteras - Modo -:-

SWEDEN: HockeyEttan Norra

09:00Pitea - Kiruna AIF -:-
10:00Sundsvall - Ornskoldsvik -:-

SWEDEN: HockeyEttan Vastra

09:00Dalen - Lindloven -:-

SWEDEN: HockeyEttan Ostra

10:00Nykoping - Vallentuna -:-

SWEDEN: SuperElit U20

04:00Timra U20 - Almtuna U20 -:-
06:00Orebro U20 - HV 71 U20 -:-
07:00Vasteras U20 - Malmo U20 -:-
08:00Djurgarden U20 - Lulea U20 -:-
08:00Farjestad BK U20 - Linkoping U20 -:-
09:00Modo U20 - Brynas U20 -:-
10:00Sodertalje U20 - Rogle U20 -:-
10:30AIK U20 - Skelleftea U20 -:-
10:30Frolunda U20 - Oskarshamn U20 -:-

SWEDEN: SDHL Women

07:00AIK W - Lulea W -:-
09:30Linkoping W - Brynas W -:-
10:00Goteborg W - Djurgarden W -:-
11:30SDE HF W - Modo W -:-

SWITZERLAND: National League

13:45Ambri-Piotta - Rapperswil -:-
13:45Biel - Lugano -:-
13:45Davos - Ajoie -:-
13:45EHC Kloten - Zug -:-
13:45Fribourg - Langnau Tigers -:-
13:45Lausanne - Servette -:-

SWITZERLAND: MyHockey League

11:00Seewen - Franches-Montagnes -:-
11:15Dubendorf - Martigny -:-
11:45Bulach - Lyss -:-
12:00Dudingen - EHC Frauenfeld -:-
12:30Chur - Huttwil -:-
14:00Arosa - Thun -:-

UNITED KINGDOM: Elite League

14:00Dundee - Manchester -:-
14:15Fife - Guildford -:-

UNITED KINGDOM: Challenge Cup

14:00Belfast - Glasgow -:-
14:00Cardiff - Coventry -:-
14:00Sheffield - Nottingham -:-

USA: USHL

19:00Des Moines Buccaneers - Waterloo Black Hawks -:-
20:05Cedar Rapids - USA U18 -:-
20:05Chicago Steel - Green Bay Gamblers -:-

USA: NCAA

17:05Miami (Ohio) - Ferris State Bulldogs -:-
18:05Massachusetts Lowell - St. Lawrence Saints -:-
18:07Northern Michigan Wildcats - Bowling Green Falcons -:-
19:00Boston University Terriers - Bentley Falcons -:-
19:00Mercyhurst Lakers - Ohio State Buckeyes -:-
19:00Minnesota Duluth Bulldogs - Arizona State Sun Devils -:-
19:00St. Thomas Tommies - St. Cloud State Huskies -:-
19:00Union Dutchmen - RIT Tigers -:-
19:00Vermont Catamounts - Connecticut Huskies -:-
19:30Northeastern Huskies - Long Island Sharks -:-
20:00Minnesota Golden Gophers - Lindenwood Lions -:-
22:07Alaska Anchorage - Western Michigan Broncos -:-
23:07Alaska Nanooks - American International -:-

REFRESH

Top Scores | Hockey | Football | Basketball | Baseball | Soccer | Tennis | More sports »

Top

m.Flashscore.ca service offers mobile hockey live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.ca website due to technical reasons.