Soccer » 05.07.2024 » All Games
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
CANADA: Canadian Premier League
19:00Forge - Vancouver FC -:-ALGERIA: Algeria Cup
12:00CR Belouizdad - MC Alger -:-ARGENTINA: Primera Nacional
20:00Atl. Rafaela - Gimnasia y Tiro -:-AUSTRALIA: NPL Northern NSW
00:30Edgeworth E. - New Lambton -:-00:30Lambton J. - Broadmeadow -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
05:30Manly Utd - Hills United -:-AUSTRALIA: NPL Queensland
06:30Rochedale - Gold Coast Utd -:-AUSTRALIA: NPL Tasmania
06:15Glenorchy Knights - Clarence Zebras -:-06:15Launceston - Launceston United -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
05:30Melbourne Knights - Manningham United Blues -:-23:00Green Gully - Dandenong City -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
07:00Perth SC - Floreat Athena -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
00:30Singleton Strikers - Thornton Redbacks -:-AUSTRALIA: NSW League One
06:00Blacktown Spartans - Nepean -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
06:00Moreton City Excelsior U21 - Brisbane Strikers -:-06:30Logan Lightning - Capalaba -:-
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
00:15Northern Rangers - Burnie Utd. -:-00:30Riverside Olympic U21 - Somerset -:-
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
00:15New Town - Taroona -:-00:30Glenorchy Knights U21 - Clarence Zebras U21 -:-
00:30Hobart City - South East Utd. -:-
00:30University of Tasmania - Hobart Utd. -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
05:30Langwarrin - Kingston City -:-AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Championship U19
19:00New Zealand U19 - New Caledonia U19 -:-22:00Samoa U19 - Papua New Guinea U19 -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
14:00Zhodino - Slavia Mozyr -:-BELARUS: Pershaya Liga
10:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Volna Pinsk -:-11:00Lida - Belarus U17 -:-
BHUTAN: Premier League
06:00Tensung - BFF Academy U19 -:-BRAZIL: Serie B
18:00Ceara - Santos -:-20:00Brusque - Ponte Preta -:-
BRAZIL: Copa Espirito Santo - Second stage
18:00Porto Vitoria - Capixaba SC -:-BRAZIL: Copa Paulista
18:30Piracicaba - Uniao Sao Joao -:-BRAZIL: Alagoano U20
14:00Santa Cruz AL U20 - Coruripe U20 -:-BRAZIL: Catarinense U20
10:00Avai U20 - Barra FC U20 -:-BRAZIL: Mineiro U20
14:00America MG U20 - Contagem U20 -:-CHINA: Super League
07:35Henan Songshan Longmen - Shanghai Port -:-ETHIOPIA: Premier League
08:00Adama City - Wolkite Ketema -:-11:00Shashemene Kenema - Hambericho Durame -:-
FAROE ISLANDS: Premier League
12:00NSI Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-FAROE ISLANDS: 1. Deild
09:00HB Torshavn 2 - FC Suduroy -:-09:00NSI Runavik 2 - AB Argir -:-
09:00TB Tvoroyri - Vikingur 2 -:-
FIJI: Premier League
21:30Labasa - Nadroga -:-FINLAND: Ykkosliiga
12:00JaPS - KTP -:-INDIA: Calcutta Premier Division
05:30Measures Club - Southern Samity -:-05:30Mohammedan - Kalighat -:-
05:30Suruchi Sangha - United SC -:-
JAPAN: J1 League
06:00Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe -:-KAZAKHSTAN: First Division
08:00Zhetisay - SD Family -:-10:00Ekibastuz - Arys -:-
KAZAKHSTAN: League Cup
11:00Turan - Atyrau -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
08:00Neftchi Kochkor-Ata - Dordoi Bishkek -:-08:00Talant - Abdish-Ata -:-
LATVIA: Virsliga
13:00RFS - Jelgava -:-LATVIA: 1. Liga
12:00Skanste - Valmiera 2 -:-13:00Tukums 2000 2 - Leevon PPK -:-
LEBANON: Lebanese Cup
10:00Al Ansar - Bourj FC -:-LITHUANIA: A Lyga
11:30Kauno Zalgiris - Zalgiris -:-12:00Siauliai FA - Transinvest -:-
MALAWI: Super League
08:30Kamuzu Barracks - Creck Sporting -:-08:30Mighty Wanderers - Moyale Barracks -:-
MALAYSIA: FA Cup
08:15Johor DT - MUFT -:-09:00Kedah - Penang -:-
MEXICO: Liga MX - Apertura
21:00Puebla - Santos Laguna -:-21:00Queretaro - Club Tijuana -:-
23:00Juarez - Atlas -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Apertura
11:00Juarez U23 - Atlas U23 -:-11:00Puebla U23 - Santos Laguna U23 -:-
11:00Queretaro U23 - Club Tijuana U23 -:-
MEXICO: Liga MX Women - Apertura
23:06Juarez W - Guadalajara Chivas W -:-19:00U.N.A.M.- Pumas W - Club Leon W -:-
MOZAMBIQUE: Mocambola
08:30Baia de Pemba - Ferroviario Nampula -:-NEW ZEALAND: Chatham Cup
03:00Ferrymead Bays - Coastal Spirit -:-21:00Cambridge - Auckland City -:-
22:00Manurewa - Onehunga Mangere -:-
22:00Melville - Hibiscus Coast -:-
22:00Napier City - Miramar -:-
22:00Wellington Olympic - Stop Out -:-
22:00Western Springs - Birkenhead -:-
NEW ZEALAND: Kate Sheppard Cup Women
21:00Franklin United W - Western Springs W -:-21:00Waterside Karori W - Wellington Phoenix 2 W -:-
NORTHERN IRELAND: Charity Shield
14:45Larne - Cliftonville -:-NORTHERN IRELAND: Premiership Women
14:45Linfield W - Larne W -:-14:45Mid-Ulster W - Lisburn Ladies W -:-
15:00Crusaders W - Lisburn Rangers W -:-
NORWAY: Division 3 - Group 1
12:00Froya - Ardal -:-NORWAY: Division 3 - Group 2
12:00Staal Jorpeland - Vidar -:-13:00Sandnes Ulf 2 - Vindbjart -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
15:00Guairena - Resistencia -:-17:30Atl. Tembetary - Sp. Carapegua -:-
RUSSIA: Youth League
06:00Baltika U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-06:00Dynamo Moscow U19 - FK Orenburg U19 -:-
06:00Fakel Voronezh U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
06:00Konoplev Academy U19 - Sochi U19 -:-
06:00Nizhny Novgorod U19 - Chertanovo M. U19 -:-
06:00Rubin Kazan U19 - Krylya Sovetov Samara U19 -:-
06:00Spartak Moscow U19 - Krasnodar U19 -:-
06:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Lokomotiv Moscow U19 -:-
06:00Ural U19 - FK Rostov U19 -:-
06:00Zenit U19 - CSKA Moscow U19 -:-
RUSSIA: Russia Cup Women
10:00FK Krylya Sovetov Samara W - FK Rostov W -:-SINGAPORE: Premier League
07:45Balestier Khalsa - DPMM -:-SOMALIA: National league
08:30Mogadishu City - Raadsan -:-SOUTH KOREA: K League 1
06:30Incheon - Gimcheon Sangmu -:-06:30Suwon FC - Ulsan HD -:-
SOUTH KOREA: K3 League
06:00Daejeon Korail - Changwon -:-SOUTH KOREA: WK League Women
03:00Boeun Sangmu W - Suwon FC W -:-06:00Changnyeong W - Gyeongju W -:-
06:00Sejong Sportstoto W - Seoul W -:-
SWEDEN: Allsvenskan Women
12:00Hacken W - Trelleborg W -:-12:00Norrkoping W - Kristianstad W -:-
13:00Hammarby W - AIK W -:-
13:00Pitea W - Linkoping W -:-
13:00Vittsjo W - Rosengard W -:-
USA: USL Championship
19:00Charleston - Birmingham -:-19:30Rhode Island Rams - Indy Eleven -:-
USA: MLS Next Pro
20:00Town FC - Colorado Rapids 2 -:-21:00Austin FC II - Real Monarchs -:-
22:00Ventura County - Houston Dynamo 2 -:-
USA: USL League One
19:30Tormenta - One Knoxville -:-USA: USL League Two
19:00Thunder Bay Chill - Minneapolis City -:-22:00Portland U23 - United PDX -:-
22:00Ventura - Capo II -:-
USA: NWSL Women
22:00Portland Thorns W - San Diego Wave W -:-UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup
11:30Bunyodkor - Qiziriq -:-11:30Navbahor Namangan - Buxoro -:-
WORLD: Club Friendly
04:30Bravo (Slo) - MTK Budapest (Hun) -:-04:30CSKA Sofia (Bul) - Maccabi Petah Tikva (Isr) -:-
04:30Fehervar FC (Hun) - Ajka (Hun) -:-
04:30Hatvan (Hun) - Szolnoki MAV (Hun) -:-
07:00Koln II (Ger) - Offenbach (Ger) -:-
07:30Plzen (Cze) - Karlsruher SC (Ger) -:-
08:00Ajax (Ned) - Zwolle (Ned) -:-
08:00Ayr (Sco) - Celtic (Sco) -:-
08:00Bishops Cleeve (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
08:00Bulle (Sui) - Stade Nyonnais (Sui) -:-
08:00Cambuur (Ned) - VfB Oldenburg (Ger) -:-
08:00Ceske Budejovice B (Cze) - Zizkov (Cze) -:-
08:00Crvena zvezda (Srb) - Sochi (Rus) -:-
08:00Horsens (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
08:00Kufstein (Aut) - Winterthur (Sui) -:-
08:00Lausanne Ouchy (Sui) - Braga (Por) -:-
08:00Lausanne (Sui) - Etoile-Carouge (Sui) -:-
08:00Luzern (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
08:00Meuselwitz (Ger) - Fulda-Lehnerz (Ger) -:-
08:00SC Weiz (Aut) - Kapfenberg (Aut) -:-
08:00Sion (Sui) - Grasshoppers (Sui) -:-
08:00Sonderjyske (Den) - Hobro (Den) -:-
08:00Sturm Graz (Am) (Aut) - SK Rapid (Am) (Aut) -:-
08:00Tirol (Aut) - Vaduz (Lie) -:-
08:00Tychy (Pol) - Termalica B-B. (Pol) -:-
08:00U. Cluj (Rou) - Liberec (Cze) -:-
08:00UTA Arad (Rou) - Zeleznicar Pancevo (Srb) -:-
08:00Viktoria Koln (Ger) - Paderborn (Ger) -:-
08:00Westbury United (Eng) - Chippenham (Eng) -:-
08:00Zaglebie (Pol) - Nafta (Slo) -:-
08:30Cukaricki (Srb) - MTK Budapest (Hun) -:-
09:00Basel (Sui) - Braunschweig (Ger) -:-
09:00Sparta Prague (Cze) - Trnava (Svk) -:-
09:00Zaglebie Sosnowiec (Pol) - St. Polten (Aut) -:-
10:00LASK (Aut) - Ceske Budejovice (Cze) -:-
10:00Lausanne (Sui) - Braga (Por) -:-
10:00Metalist 1925 (Ukr) - Karpaty Yaremche (Ukr) -:-
10:00Siegen (Ger) - FC Koln (Ger) -:-
10:30CSKA Sofia (Bul) - Radnicki Nis (Srb) -:-
11:30Din. Bucuresti (Rou) - NK Bistrica (Slo) -:-
12:00Austria Vienna (Am) (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
12:00Leimen (Ger) - Sandhausen (Ger) -:-
12:00Wismar (Ger) - Hansa Rostock (Ger) -:-
12:30Vorwarts Steyr (Aut) - Amstetten (Aut) -:-
12:30Zenit (Rus) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
13:00ASK Voitsberg (Aut) - Grazer AK (Aut) -:-
13:00Kalken (Bel) - Gent (Bel) -:-
13:00Kremser (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
13:30Caerau Ely (Wal) - Bridgend Street (Wal) -:-
14:00Lancaster (Eng) - AFC Fylde (Eng) -:-
14:00Parkgate (Eng) - Rotherham (Eng) -:-
14:00Penrith (Eng) - Carlisle (Eng) -:-
14:00TNS (Wal) - Vauxhall (Eng) -:-
14:30Ballymena (Nir) - Ards (Nir) -:-
14:30Melksham (Eng) - Bristol Rovers (Eng) -:-
14:30Newcastle Town (Eng) - Port Vale (Eng) -:-
14:30Portstewart (Nir) - H&W Welders (Nir) -:-
14:45Aberystwyth (Wal) - Radcliffe (Eng) -:-
14:45Bridgwater (Eng) - Taunton (Eng) -:-
14:45Brighton U21 (Eng) - Worthing (Eng) -:-
14:45Cobham (Eng) - Farnborough (Eng) -:-
15:00Colwyn Bay (Wal) - Bala (Wal) -:-
WORLD: Friendly International Women
08:00France W - Uzbekistan W -:-WORLD: Club Friendly Women
10:00SGS Essen W (Ger) - PEC Zwolle W (Ned) -:-Bet on Soccer from your mobile with bet365!
Top Scores | Hockey | Football | Basketball | Baseball | Soccer | Tennis | More sports »
m.Flashscore.ca service offers mobile soccer live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.ca website due to technical reasons.