Soccer » 30.05.2024 » All Games
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
ALGERIA: Ligue 1
11:00USM Alger - Ben Aknoun -:-ALGERIA: U21 League
12:00ES Setif U21 - US Souf U21 -:-12:00Kabylie U21 - Constantine U21 -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
14:30Ind. Rivadavia - Banfield -:-AUSTRALIA: SA State League
05:45West Torrens - Adelaide Victory -:-AUSTRIA: Regionalliga West
08:00Reichenau - Hohenems -:-09:30Wolfurt - A. Salzburg -:-
10:00Saalfelden - Rothis -:-
11:00Altach U21 - Bischofshofen -:-
11:00Motz/Silz - Kufstein -:-
AUSTRIA: Burgenland
11:00Halbturn - Margarethen -:-AUSTRIA: Karnten
04:30Atus Velden - Volkermarkt -:-04:30Donau Klagenfurt - A. Klagenfurt (Am) -:-
AUSTRIA: Salzburg
11:00Golling - Kuchl -:-11:00TSU Bramberg - USK Anif -:-
11:00UFC Siezenheim - Burmoos -:-
AUSTRIA: Tirol - Promotion Group
05:00FC Volders - Kitzbuhel -:-09:00SK St. Johann - Ebbs -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
04:30FC Lustenau - Brauerei Egg -:-09:00Horbranz - Lauterach -:-
09:30Admira Dornbirn - Nenzing -:-
AUSTRIA: Wien
04:30Slovan HAC - Mannsworth -:-BELARUS: Vysshaya Liga
12:00FC Minsk - Shakhtyor Soligorsk -:-BELARUS: Belarusian Cup
09:00Energetik-BGATU - FC Slonim -:-09:00FK Kobrin - Volna Pinsk -:-
09:00Novaya Pripyat - Krumkachy -:-
09:00Technolog Mogilev - BumProm Gomel -:-
10:30Drut Belynichi - Energetik-BGU -:-
BHUTAN: Premier League
06:00Daga United - Thimphu City -:-BOLIVIA: Division Profesional - Clausura
15:00Santa Cruz - GV San Jose -:-BRAZIL: Serie C - First stage
15:00Ypiranga FC - Figueirense -:-BRAZIL: Brasileiro U20
14:00Fortaleza U20 - Fluminense U20 -:-15:30Cruzeiro U20 - Botafogo U20 -:-
BRAZIL: Matogrossense U20
19:00Nova Mutum U20 - Caceres U20 -:-BURKINA FASO: Premier League
12:00Sonabel Ouagadougou - Royal -:-CHAD: Premiere Division - LPFN
10:45Ascot - Renaissance -:-10:45Emat - Elect Sport -:-
10:45Foullah Edifice - Algoy -:-
DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
06:30AC Kuya - AC Rangers -:-08:30Etoile de Kivu - Motema Pembe -:-
10:30Celeste - Renaissance -:-
ECUADOR: Serie B
20:00Vargas Torres - Manta -:-EGYPT: Egypt Cup
10:00Al Masry - Gomhoriat Shebin -:-13:00El Ismaily - Al Qanah -:-
13:00Zamalek - Proxy -:-
ESTONIA: Esiliiga
11:00Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK -:-12:00Flora U21 - Harju JK Laagri -:-
12:00Tabasalu - Tartu Welco -:-
12:00Tallinna Kalev U21 - Levadia U21 -:-
13:30FC Tallinn - Elva -:-
ETHIOPIA: Premier League
08:00Ethiopia Nigd Bank - Bahir Dar Kenema -:-11:00Wolkite Ketema - Ethiopia Bunna -:-
FINLAND: Ykkonen
11:00KuPS Akatemia - Vaajakoski -:-12:00JJK Jyvaskyla - OLS Oulu -:-
FINLAND: Kakkonen Group A
11:30JaPS 2 - PEPO -:-11:30Lahden Reipas - Atlantis 2 -:-
GEORGIA: Liga 3
09:30Bakhmaro - Varketili -:-09:30Betlemi - Gardabani -:-
09:30Borjomi - Meshakhte Tkibuli -:-
09:30Gonio - Merani Martvili -:-
09:30Gori - Matchakhela -:-
09:30Guria - Iberia 1999 2 -:-
09:30Loco. Tbilisi 2 - Orbi -:-
09:30Zestafoni - Merani Tbilisi -:-
GERMANY: Junioren Bundesliga Play Offs
09:30Dortmund U19 - Hoffenheim U19 -:-ICELAND: Besta deild karla
14:00Valur - Stjarnan -:-16:15Breidablik - Vikingur Reykjavik -:-
ICELAND: Division 2
15:15Selfoss - Throttur Vogar -:-INDONESIA: Liga 1 - Playoffs
08:00Borneo - Bali United -:-IRAN: Division 1
11:00Ario Eslamshahr - Shahin Bandar Ameri -:-11:00Damash Gilan - Naft Gachsaran -:-
11:00Mes Shahr Babak - Astara -:-
11:00Mes Soongoun - Khooshe Talaee -:-
11:00Shahre Raz - Darya Babol -:-
12:00Chadormalu - Fajr Sepasi -:-
12:00Esteghlal Molasani - Kheybar Khorramabad -:-
12:00Naft M.I.S - Saipa -:-
12:00Pars Janoobi Jam - Mes Kerman -:-
IRAQ: Stars League
11:00Al Zawraa - Karbala -:-11:00Naft Al-Basra - Al Quwa Al Jawiya -:-
11:00Zakho - Al Shorta -:-
ISRAEL: State Cup
13:30H. Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva -:-KAZAKHSTAN: First Division
07:00FK Kyran - Kaspij Aktau -:-07:00Kairat Almaty 2 - Turkistan -:-
09:00Ekibastuz - Zhetisay -:-
09:00SD Family - Altai -:-
LIBYA: Premier League
11:00Al Bashaer - Al-Ittihad -:-11:00Al-Khmes - Olympic Azzaweya -:-
11:00Al Madina - Asswehly -:-
11:00Asaria - Al Malaab El Libby -:-
13:00Al Ahly Tripoli - Abu Salim -:-
LITHUANIA: Lithuanian Cup
11:00Transinvest - Zalgiris -:-MONTENEGRO: Montenegrin Cup
14:30Jezero - Buducnost -:-NORWAY: Division 3 - Group 2
12:30Madla IL - Brodd -:-NORWAY: Norway Cup Women
12:00Honefoss W - Odd W -:-PERU: Liga 2
14:15Juan Pablo II - San Marcos -:-16:30Alianza Huanuco - ADA Jaen -:-
POLAND: III Liga - Group II
09:00Cartusia Kartuzy - Unia Swarzedz -:-11:00Pogon Szczecin II - Swinoujscie -:-
11:00Starogard Gdanski - Solec Kujawski -:-
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
10:00JS Talangai - Kondzo -:-13:00Inter Club - Otoho d'Oyo -:-
RUSSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
08:00Rodina Moscow 2 - Ufa -:-09:30Chelyabinsk - Krasnodar 2 -:-
11:00Murom - FK Chayka -:-
11:00Veles Moscow - FK Novosibirsk -:-
SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage
18:00Ind. del Valle (Ecu) - Liverpool M. (Uru) -:-18:00Palmeiras (Bra) - San Lorenzo (Arg) -:-
20:00Libertad Asuncion (Par) - Nacional (Uru) -:-
20:00River Plate (Arg) - Dep. Tachira (Ven) -:-
SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage
18:00Danubio (Uru) - Rayo Zuliano (Ven) -:-20:00Athletico-PR (Bra) - Ameliano (Par) -:-
20:00Cruzeiro (Bra) - U. Catolica (Ecu) -:-
20:00Union La Calera (Chi) - Alianza (Col) -:-
SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
13:00Gauthiod - Grebbestad -:-SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
13:00Varbergs GIF - Frolunda -:-UNITED ARAB EMIRATES: Division 1
10:15Al Arabi - Al Urooba -:-10:15Al Fujairah - Al Thaid -:-
10:15Al Hamriyah - Gulf United -:-
10:15Al Jazira Hamra - Gulf Heroes -:-
10:15Dibba Al Hisn - Al-Taawon -:-
10:15Masafi - United FC -:-
10:15Masfut - Dubai City -:-
USA: USL League Two
20:00River Light - Menace -:-20:15Hill Country Lobos - AHFC Royals -:-
21:00Arizona Arsenal - Tucson -:-
21:30Albion Colorado - New Mexico U23 -:-
UZBEKISTAN: Super League
10:00Din. Samarkand - Qizilqum -:-10:30Navbahor Namangan - Olympic -:-
VIETNAM: V.League 1
06:00Gia Lai - Thanh Hoa -:-07:00Binh Dinh - Quang Nam -:-
07:00Hong Linh Ha Tinh - Cong An -:-
08:15Viettel - Hai Phong -:-
WORLD: Friendly International Women
08:00Iran W - Belarus W -:-19:00Curacao W - Trinidad & Tobago W -:-
19:00Venezuela W - Colombia W -:-
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
Top Scores | Hockey | Football | Basketball | Baseball | Soccer | Tennis | More sports »
m.Flashscore.ca service offers mobile soccer live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.ca website due to technical reasons.