REFRESH

Basketball » Today » All Games

EUROPE: Eurocup

12:00Bursaspor - Cluj-Napoca -:-
12:00Lietkabelis - Cedevita Olimpija -:-
12:00Prometey - Ulm -:-
14:00Trento - Gran Canaria -:-
14:30London Lions - Slask Wroclaw -:-
14:30Paris - Hamburg -:-

EUROPE: Champions League

12:30Peristeri - Rytas -:-
14:00Bilbao - Igokea -:-
14:00Dijon - Unicaja -:-
14:00Hapoel Jerusalem - Bakken Bears -:-
14:00Ludwigsburg - Darussafaka -:-

USA: NBA

19:00Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
19:00Orlando Magic - Atlanta Hawks -:-
19:30Boston Celtics - Miami Heat -:-
19:30Brooklyn Nets - Washington Wizards -:-
19:30New York Knicks - Milwaukee Bucks -:-
20:00Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies -:-
20:00New Orleans Pelicans - Toronto Raptors -:-
20:00Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs -:-
21:00Denver Nuggets - Houston Rockets -:-
21:00Phoenix Suns - Chicago Bulls -:-
21:00Utah Jazz - Los Angeles Clippers -:-
22:00Sacramento Kings - Indiana Pacers -:-
22:30Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers -:-

ARGENTINA: Liga A

19:10Ferro - San Lorenzo -:-
19:30Gimnasia - Comunicaciones Mercedes -:-

AUSTRALIA: WNBL Women

02:30Adelaide Lightning W - Canberra Capitals W -:-

BAHRAIN: Premier League

09:30Nuwaidrad - Al Ahli -:-
11:30Al Ittihad - Al Muharraq -:-

BELGIUM: Top Division Women

14:30Brunehaut W - Mechelen W -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

08:00Borac Banja Luka - Slavija -:-
12:00Siroki Brijeg - Sloboda -:-

BRAZIL: NBB

17:30Pato - Pinheiros -:-

CANADA: U Sports

20:00Guelph - McMaster -:-

CHINA: WCBA Women

Half TimeGuangdong W - Shanghai W 26:40
03:30Shanxi Xing Rui W - Shandong W -:-
06:30Inner Mongolia W - Sichuan W -:-
21:00Tianjin W - Shaanxi Tianze W -:-
00:30Liaoning W - Wuhan W -:-

CROATIA: Premijer liga

14:00Gorica - Cedevita Junior -:-

CZECH REPUBLIC: ZBL Women

12:00Zabiny Brno W - Chomutov W -:-

CZECH REPUBLIC: Czech Cup Women

11:15BA Sparta W - Ostrava W -:-
12:30Brandys nad Labem W - Slavia Prague W -:-
13:00Trutnov W - Slovanka W -:-

DENMARK: Basketligaen

13:15Svendborg - Horsens -:-

EUROPE: FIBA Europe Cup

12:00Kormend - Anwil Wloclawek -:-
12:00Parnu - Fribourg Olympic -:-
12:30BC Kalev/Cramo - Brindisi -:-
13:00Keravnos - Balkan -:-
13:00Levice - Opava -:-
13:00Norrkoping - SCM Craiova -:-
13:00Sporting CP - Karhu Basket -:-
13:00Swans Gmunden - Gaziantep -:-
13:00Voluntari - Crailsheim Merlins -:-
13:30Budivelnyk - Donar Groningen -:-
14:00Chemnitz - Galil Elyon -:-
14:00Den Bosch - FC Porto -:-
14:00Golden Eagle Ylli - Bamberg -:-
14:30Mechelen - CSM Oradea -:-

EUROPE: Alpe Adria Cup

11:00BC Komarno - Kapfenberg Bulls -:-
11:45Kolin - Skrljevo -:-
12:00Furnir - Dabrowa Gornicza -:-
12:00GKK Sibenka - Ilirija -:-
13:00Oberwart Gunners - Pardubice -:-
13:00Olomoucko - Vienna Basket -:-

EUROPE: BIBL

15:00Milenijum - Peja -:-

EUROPE: ENBL

08:00Tartu Ulikool - Brno -:-

EUROPE: Latvia-Estonian League

12:00VEF Riga - Rakvere Tarvas -:-

EUROPE: WABA League Women

09:45Niksic 1995 W - Lavovi W -:-
10:30Vojvodina 021 W - Cinkarna Celje W -:-
11:30Zagreb W - Montana 2003 W -:-
12:00Buducnost W - Play Off Sarajevo W 20:0
13:00Banovici W - Duga W -:-

EUROPE: WBBL Women

11:30Liepajas Papirs/LSSS W - Kibirkstis Vilnius W -:-

FINLAND: Korisliiga

11:30Kobrat - Pyrinto Tampere -:-
11:30Kouvot Kouvola - Lahti Basketball -:-

FINLAND: Korisliiga Women

11:00Tapiolan Honka W - Kouvottaret W -:-
11:30HBA-Marsky Helsinki W - Espoo Team W -:-
11:30Pyrinto W - Forssan Alku W -:-
11:30Vimpelin Veto W - Torpan Pojat Helsinki W -:-

FRANCE: Espoirs U21

11:00Strasbourg U21 - Boulogne-Levallois U21 -:-

FRANCE: French Cup Women

12:00Monaco W - Flammes Carolo W -:-
14:00Union Hainaut W - Tarbes GB W -:-

GREECE: A1 Women

07:00Panathlitikos W - Eleftheria W -:-
07:00Proteas Voulas W - Olympiacos W -:-
08:00Giannina W - Lefkadas W -:-
08:00PAOK W - Esperides Kalliotheas W -:-
09:45Dafni W - GAS Evnikos W -:-
10:00Panathinaikos W - Chania W -:-

HUNGARY: NB I. A

12:00Atomeromu Paks - Szombathely -:-
13:00Budapesti Honved Se - KTE-Duna -:-

HUNGARY: NB I. A Women

12:00Cegledi W - Szekszard W -:-

ISRAEL: Liga Leumit

12:00Maccabi Maale Adumim - Ironi Nahariya -:-

ITALY: Serie A2

11:00Mantova - San Severo -:-
14:30Chieti Basket - Chiusi -:-

ITALY: Serie A2 Women - South

13:30Roma-Nord W - Battipaglia W -:-

JAPAN: B.League

05:05Akita - Alvark -:-
05:05Brave Thunders - Yokohama -:-
05:05Diamond Dolphins - Ryukyu -:-
05:05Hokkaido - Chiba -:-
05:05Ibaraki Robots - Sendai -:-
05:05Kyoto - Hiroshima D. -:-
05:05Nagoya Fighting Eagles - Shimane -:-
05:05Osaka - Shiga -:-
05:05SeaHorses Mikawa - Niigata -:-
05:05Sun Rockers Shibuya - NeoPhoenix -:-
05:05Toyama - Shinshu -:-
05:25Utsunomiya Brex - Gunma -:-

KAZAKHSTAN: National League

08:30Atyrau - Tobol Kostanay -:-
09:00Irbis Almaty - Aktobe -:-

LITHUANIA: King Mindaugas Cup

11:30Prienai - BC Wolves -:-
12:00Neptunas - Juventus -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

12:30Sutjeska - Jedinstvo -:-
13:00Podgorica - Lovcen Cetinje -:-

PHILIPPINES: Commissioners Cup

02:00Meralco Bolts - NLEX Road Warriors -:-
04:45Converge FiberXers - Barangay Ginebra San Miguel -:-

PORTUGAL: LPB

12:30Benfica - Esgueira -:-
16:15Lusitania - Sangalhos -:-

ROMANIA: Romanian Cup Women

06:00Cluj Napoca W - Targu Secuiesc W -:-
09:00CSBT Alexandria W - Targu Mures W -:-
10:00Centrul de Excelenta W - Agronomia Bucuresti W -:-
11:00FCC ICIM Arad W - Rapid Bucuresti W -:-
11:30Olimpia Brasov W - Municipal Targoviste W -:-
12:00Sepsi S. W - Phoenix Constanta W -:-

RUSSIA: Premier League Women

08:00Dynamo Moscow W - Nadezhda W -:-
08:00Neftyanik Omsk W - MBA Moscow W -:-
09:00UMMC Ekaterinburg W - Dynamo Kursk W -:-
10:30Nika Siktivkar W - Rostov W -:-

SERBIA: First League

12:00OKK Novi Pazar - Zlatibor -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

13:30Vrbas W - Crvena zvezda W -:-

SLOVAKIA: Extraliga

12:00BC Prievidza - Inter Bratislava -:-
12:00MBK Handlova - BKM Lucenec -:-
12:00Spisski Rytieri - BK Svit -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

12:00Zoltasti Troti - KK Triglav Kranj -:-

SOUTH AMERICA: South American League - Losers stage

11:30Aguada - Bauru -:-

SOUTH AMERICA: South American League - Playoffs

14:00Unifacisa - Titanes de Barranquilla -:-
19:00Obera TC - Boca Juniors -:-

SOUTH KOREA: KBL

05:00Seoul Thunders - LG Sakers -:-

SOUTH KOREA: WKBL Women

05:00KB Stars W - Hana 1Q W -:-

SWEDEN: Superettan

13:00Helsingborg - Trelleborg -:-

SWEDEN: Basketligan Women

13:00Sjuharads W - Marbo W -:-

TURKEY: KBSL Women

06:00Rize W - Hatay W -:-
07:00Ormanspor W - Besiktas W -:-
08:00Emlak Konut W - Bellona Kayseri W -:-

UKRAINE: FBU Superleague

07:00Cherkaski Mavpy - BIPA -:-
10:00Kyiv Basket - Goverla -:-

USA: NBA G League - Preliminary

18:00Cleveland Charge - Sioux Falls Skyforce -:-
19:00Capital City Go-Go - Maine Celtics -:-
19:00Grand Rapids Gold - Wisconsin Herd -:-
20:00Memphis Hustle - Texas Legends -:-
22:00Agua Caliente Clippers - Oklahoma City Blue -:-
22:00G League Ignite - Stockton Kings -:-

USA: NCAA

12:00Lipscomb Bisons - Navy Midshipmen -:-
16:00Santa Clara Broncos - Wyoming Cowboys -:-
18:00Army Black Knights - USMMA -:-
18:00Binghamton Bearcats - Loyola Maryland Greyhounds -:-
18:00La Salle Explorers - Temple Owls -:-
18:00UMass Lowell - Merrimack Warriors -:-
18:30Butler Bulldogs - Kansas State Wildcats -:-
19:00Bucknell Bison - St. Francis Red Flash -:-
19:00Charleston Southern - The Citadel Bulldogs -:-
19:00Cincinnati Bearcats - NJIT Highlanders -:-
19:00Dartmouth Big Green - Northern Vermont - Johnson -:-
19:00Dayton Flyers - Western Michigan Broncos -:-
19:00Drexel Dragons - Lafayette Leopards -:-
19:00East Tennessee St - Mars Hill -:-
19:00Florida Atlantic - South Alabama Jaguars -:-
19:00Florida International University Golden Panthers - Eastern Michigan Eagles -:-
19:00George Mason Patriots - Hofstra Pride -:-
19:00Georgia Bulldogs - Hampton Pirates -:-
19:00Hartford Hawks - Fairleigh Dickinson Knights -:-
19:00High Point Panthers - Elon -:-
19:00Holy Cross - Harvard Crimson -:-
19:00Indiana State Sycamores - Drake Bulldogs -:-
19:00Marshall Thundering Herd - Akron Zips -:-
19:00MD Eastern Shore Fighting Hawks - Lehigh Mountain Hawks -:-
19:00New Hampshire Wildcats - Sacred Heart Pioneers -:-
19:00North Carolina A&T Aggies - UNC Greensboro Spartans -:-
19:00Ohio Bobcats - Cincinnati-Clermont -:-
19:00Princeton Tigers - Cairn -:-
19:00St. Bonaventure Bonnies - Middle Tennessee State Blue Raiders -:-
19:00Stonehill - Eastern Nazarene -:-
19:00Tennessee Tech Golden Eagles - Chattanooga Mocs -:-
19:00Toledo Rockets - Richmond Spiders -:-
19:00UMBC Retrievers - Coppin State Eagles -:-
19:00USC Upstate Spartans - Columbia International -:-
19:00VCU Rams - Vanderbilt Commodores -:-
19:00Western Carolina Catamounts - Gardner Webb Runnin' Bulldogs -:-
19:00Yale Bulldogs - Howard Bison -:-
19:15Duke Blue Devils - Ohio State Buckeyes -:-
19:15Florida State Seminoles - Purdue Boilermakers -:-
19:15Miami Hurricanes - Rutgers Scarlet Knights -:-
19:15Tennessee Volunteers - McNeese State Cowboys -:-
19:30Coastal Carolina Chanticleers - UNC Wilmington Seahawks -:-
19:30Fordham Rams - Maine Black Bears -:-
19:30Georgia Southern Eagles - Florida Gulf Coast University Eagles -:-
19:30Incarnate Word - Dallas Christian -:-
19:30St. Francis Brooklyn Terriers - Delaware State Hornets -:-
19:30UAB Blazers - Jacksonville Dolphins -:-
19:30UTRGV - Texas A&M–Corpus Christi Islanders -:-
20:00Austin Peay Governors - Western Kentucky Hilltoppers -:-
20:00Bradley University Braves - Northern Iowa Panthers -:-
20:00Eastern Illinois Panthers - Northern Illinois Huskies -:-
20:00Evansville Purple Aces - Southern Illinois Salukis -:-
20:00Florida Gators - Florida A&M Rattlers -:-
20:00Iowa State Cyclones - North Dakota -:-
20:00Lindenwood - EWU Phantoms -:-
20:00Memphis Tigers - North Alabama -:-
20:00Rice Owls - Prairie View A&M Panthers -:-
20:00Rider Broncs - Monmouth Hawks -:-
20:00TCU Horned Frogs - Providence Friars -:-
20:00Texas A&M Aggies - SMU Mustangs -:-
20:00Texas Tech Red Raiders - Georgetown Hoyas -:-
20:00University of Illinois at Chicago Flames - Missouri State Bears -:-
20:30Penn Quakers - Saint Joseph's Hawks -:-
20:30Western Illinois Leathernecks - Southern Indiana -:-
20:30Xavier Musketeers - Southeastern Louisiana Lions -:-
21:00Air Force Falcons - Arkansas-Pine Bluff -:-
21:00Colorado State Rams - Loyola Marymount -:-
21:00DePaul Blue Demons - Samford Bulldogs -:-
21:00Eastern Washington Eagles - Northwest -:-
21:00George Washington Colonials - South Carolina Gamecocks -:-
21:00Loyola Chicago - Central Arkansas Bears -:-
21:00New Mexico State Aggies - UTEP Miners -:-
21:00Saint Louis University Billikens - Tennessee State Tigers -:-
21:00Southern Utah Thunderbirds - Montana State Bobcats -:-
21:15Indiana Hoosiers - UNC Tar Heels -:-
21:15Nebraska Cornhuskers - Boston College Eagles -:-
21:15Notre Dame Fighting Irish - Michigan State Spartans -:-
22:00California Baptist - UC Riverside Highlanders -:-
22:00California Golden Bears - USC Trojans -:-
22:00Pepperdine Waves - Cal Poly Mustangs -:-
22:00Portland Pilots - Multnomah -:-
22:00Portland State Vikings - Portland Bible -:-
22:00Saint Mary's College Gaels - New Mexico Lobos -:-
22:00San Francisco Dons - UALR -:-
22:00Seattle Redhawks - Cal State Fullerton Titans -:-

REFRESH

Top Scores | Hockey | Football | Basketball | Baseball | Soccer | Tennis | More sports »

Top

m.Flashscore.ca service offers mobile basketball live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.ca website due to technical reasons.