Soccer » 14.05.2024 » All Games
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
ENGLAND: Premier League
15:00Tottenham - Manchester City -:-SPAIN: LaLiga
13:30Osasuna - Mallorca -:-15:30Real Madrid - Alaves -:-
16:00Girona - Villarreal -:-
ALBANIA: Albanian Cup
13:00Kukesi - Egnatia -:-ARGENTINA: Reserve League - First stage
14:00Estudiantes L.P. 2 - Tigre 2 -:-14:00Godoy Cruz 2 - Central Cordoba 2 -:-
14:00Newells Old Boys 2 - Independiente 2 -:-
14:00San Lorenzo 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIA: Premier League
09:00Van - West Armenia -:-11:00BKMA - Pyunik Yerevan -:-
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Champions League
18:00Auckland City (Nzl) - Hekari Utd (Pap) -:-21:00Solomon Warriors (Sol) - Rewa (Fij) -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
13:00SPG Wels - LASK (Am) -:-AUSTRIA: Karnten
13:21SV Spittal - SV Kraig -:-BAHRAIN: Premier League
12:00Al Khalidiyah - Al-Hala -:-12:00Al-Najma - Al-Muharraq -:-
12:00Busaiteen - Al Riffa -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Playoffs
05:00Bashundara Kings - Abahani Limited -:-BRAZIL: Serie B
18:00Vila Nova FC - Novorizontino -:-20:30Avai - CRB -:-
20:30Botafogo SP - Chapecoense-SC -:-
20:30Coritiba - Guarani -:-
BRAZIL: Roraimense - Second stage
19:00Progresso - Nautico FC -:-21:00Sao Raimundo RR - GAS -:-
BRAZIL: Brasileiro U20
14:00Atletico GO U20 - Athletico-PR U20 -:-BRAZIL: Acreano U20
16:00SC Humaita U20 - Sao Francisco U20 -:-18:00Andira U20 - Independencia U20 -:-
BRAZIL: Catarinense U20
14:00Marcilio Dias U20 - Nacao U20 -:-CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA - Championship Group
11:00Mlada Boleslav - Slovacko -:-13:30Sparta Prague - Ostrava -:-
DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
07:30Tshinkunku - Simba -:-08:30AC Kuya - Celeste -:-
09:30Groupe Bazano - Sanga Balende -:-
10:30AC Rangers - Motema Pembe -:-
ECUADOR: Serie B
16:00Cuniburo - Gualaceo -:-20:00Chacaritas - Vargas Torres -:-
EGYPT: Premier League
09:00Al Ittihad - Smouha -:-12:00El Gaish - El Ismaily -:-
12:00ZED - Zamalek -:-
ENGLAND: Professional Development League
08:00Barnsley U21 - Burnley U21 -:-08:00Bristol City U21 - Fleetwood U21 -:-
14:30Bournemouth U21 - Crewe U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
07:00Blackburn U18 - Manchester City U18 -:-ENGLAND: Premier League U18 - Playoffs
14:00Chelsea U18 - Manchester Utd U18 -:-FAROE ISLANDS: Premier League
13:00Toftir - IF Fuglafjordur -:-FINLAND: Kakkonen Group B
12:00Tampere Utd - HJS -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
08:30Samgurali - Gagra -:-08:30Samtredia - Dinamo Tbilisi -:-
12:00Iberia 1999 - Dila Gori -:-
ICELAND: Icelandic Cup
13:00Fjolnir - Thor Akureyri -:-ICELAND: Besta deild Women
14:00Stjarnan W - Hafnarfjordur W -:-14:00Thor/KA W - Keflavik W -:-
14:00Valur W - Tindastoll W -:-
INDONESIA: Liga 1 - Playoffs
08:00Bali United - Persib Bandung -:-IRAQ: Stars League
11:00PostponedAl Minaa - Al Quwa Al Jawiya -:-11:00PostponedAl Najaf - Duhok -:-
11:00Al Quwa Al Jawiya - Al Najaf -:-
11:00PostponedAl Zawraa - Zakho -:-
11:00PostponedNaft Missan - Al Talaba -:-
13:30Al Talaba - Al Zawraa -:-
JORDAN: Premier League
11:00Al Jalil - Shabab Al Ordon -:-11:00Moghayer Al Sarhan - Al Hussein -:-
13:45Aqaba - Al Ramtha -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
08:00Dordoi Bishkek - Abdish-Ata -:-08:00Talant - Kyrgyzaltyn -:-
LATVIA: Virsliga
11:00FK Liepaja - Riga FC -:-MALAWI: Super League
08:30Silver Strikers - Karonga United -:-MAURITANIA: Ligue 1
13:30Nouadhibou - Kaedi -:-MEXICO: Liga MX Women - Clausura - Playoffs
23:00Monterrey W - U.N.A.M.- Pumas W -:-MONGOLIA: Premier League
07:15Brera Ilch - Khoromkhon -:-MYANMAR: MNL League Cup
05:00Rakhine United - Rainbow -:-05:30Kachin United - Shan Utd -:-
NORWAY: Nasjonal U19 CL
09:00Brann U19 - Viking U19 -:-POLAND: III Liga - Group III
11:00Bielsko-Biala - Bytom Odrzanski -:-11:00Jelenia Gora - Warta Gorzow -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
11:00Targu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-RUSSIA: Russian Cup - Regions Path - Play Offs
13:45Baltika - Spartak Moscow -:-SAUDI ARABIA: Division 1
12:20Al Arabi - Al Taraji -:-12:20Al Bukayriyah - Al Orubah -:-
13:50Al Jandal - Al Batin -:-
SCOTLAND: Premiership - Championship Group
14:30Rangers - Dundee FC -:-SCOTLAND: SWPL 1 Women - Relegation Group
14:30Montrose W - Spartans W -:-SIERRA LEONE: Premier League
12:15Ports Authority - Luawa -:-SOMALIA: National league
08:30Dekedda - Horseed -:-SOUTH AFRICA: Premier League
13:30Royal AM - Mamelodi Sundowns -:-SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage
18:00LDU Quito (Ecu) - Junior (Col) -:-18:00Penarol (Uru) - Atletico-MG (Bra) -:-
18:00Talleres Cordoba (Arg) - Cobresal (Chi) -:-
20:30River Plate (Arg) - Libertad Asuncion (Par) -:-
22:00Millonarios (Col) - Palestino (Chi) -:-
SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage
18:00Racing Montevideo (Uru) - Nacional Asuncion (Par) -:-20:00Ameliano (Par) - Rayo Zuliano (Ven) -:-
20:00Defensa y Justicia (Arg) - Ind. Medellin (Col) -:-
20:30Corinthians (Bra) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
22:00Nacional Potosi (Bol) - Sportivo Trinidense (Par) -:-
SPAIN: Liga F Women
12:00Eibar W - Barcelona W -:-SWEDEN: Superettan
13:00Orebro - Degerfors -:-SWEDEN: Division 1 - Norra
13:15Vasalund - AFC Eskilstuna -:-SWEDEN: Division 2 - Södra Svealand
13:30Sleipner - Atvidaberg -:-14:00Nacka FC - Syrianska -:-
SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification
13:00Balkan - Simrishamn -:-SWITZERLAND: Super League - Relegation Group
14:30Basel - Lausanne Ouchy -:-14:30Grasshoppers - Yverdon -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
09:00Geita Gold - Coastal Union -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
08:00Ahal - Nebitci -:-UGANDA: Premier League
09:00Bright Stars - Airtel Kitara -:-09:00Busoga - Vipers -:-
09:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
09:00Mbarara City - BUL -:-
09:00UPDF - Maroons -:-
09:00Villa - URA SC -:-
UNITED ARAB EMIRATES: UAE League
10:10Al Sharjah - Hatta -:-10:10Bani Yas - Al Bataeh -:-
13:00Ajman - Al Jazira -:-
USA: USL Championship
19:00North Carolina - Loudoun -:-USA: USL League Two
18:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles -:-19:00Boston Bolts - Western Mass Pioneers -:-
19:00Salem City - Tobacco Road -:-
UZBEKISTAN: Super League
10:00Lok. Tashkent - OKMK -:-VIETNAM: V.League 2
08:15PVF-CAND - Phu Tho -:-WORLD: Friendly International
06:00Austria U16 - Switzerland U16 -:-06:00Portugal U16 - Ireland U16 -:-
07:00Germany U17 - Cyprus U17 -:-
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
Top Scores | Hockey | Football | Basketball | Baseball | Soccer | Tennis | More sports »
m.Flashscore.ca service offers mobile soccer live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.ca website due to technical reasons.