Soccer » 04.04.2024 » All Games
Bet on Soccer from your mobile with bet365!
ENGLAND: Premier League
14:30Liverpool - Sheffield Utd -:-15:15Chelsea - Manchester Utd -:-
SPAIN: LaLiga
14:00Granada CF - Valencia -:-ALGERIA: Ligue 1
17:00CR Belouizdad - ES Setif -:-ALGERIA: U21 League
10:45Ben Aknoun U21 - Khenchela U21 -:-10:45Biskra U21 - Kabylie U21 -:-
10:45Constantine U21 - Paradou U21 -:-
10:45CR Belouizdad U21 - ES Setif U21 -:-
10:45El Bayadh U21 - Magra U21 -:-
10:45MC Alger U21 - US Souf U21 -:-
17:00ASO Chlef U21 - Saoura U21 -:-
17:00Oran U21 - USM Alger U21 -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
14:30Canuelas - Midland -:-14:30Laferrere - Sportivo Italiano -:-
ARGENTINA: Reserve League - First stage
14:00Defensa y Justicia 2 - Deportivo Riestra 2 -:-14:00Estudiantes L.P. 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
14:00Ind. Rivadavia 2 - Union de Santa Fe 2 -:-
14:00Sarmiento Junin 2 - Barracas Central 2 -:-
18:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-
ARMENIA: Premier League
08:00Pyunik Yerevan - Shirak Gyumri -:-11:00Ararat-Armenia - Alashkert -:-
ARMENIA: First League
08:00BKMA 2 - Lernayin Artsakh -:-08:00Onor - Nikarm -:-
AUSTRIA: OFB Cup
14:45Salzburg - Sturm Graz -:-AZERBAIJAN: I Liqa
06:30Difai Agsu - Lokbatan -:-07:00Iravan - Araz Saatli -:-
BELGIUM: Pro League U21
13:30Beveren U21 - Francs Borains U21 -:-BRAZIL: Catarinense U20
14:00Brusque U20 - Avai U20 -:-BULGARIA: Parva liga
07:30CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa -:-10:00Beroe - Botev Plovdiv -:-
12:30Cherno More - Lok. Sofia -:-
CAMEROON: Elite One - Championship Group
09:00Dynamo Douala - Canon Yaounde -:-09:00Victoria United - Colombe -:-
CAMEROON: Elite One - Relegation Group
09:00Les Astres - Bamboutos FC -:-CHINA: Super League
07:35Wuhan Three Towns - Cangzhou -:-COLOMBIA: Primera B - Apertura
16:30Atletico F.C. - Cartagena -:-19:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-
CROATIA: Prva NL
10:30Vukovar 1991 - Bijelo Brdo -:-CYPRUS: Cyta Championship - Relegation Group
12:00Zakakiou - Nea Salamis -:-DJIBOUTI: Division 1
14:00ASC Hayab - Dikhil -:-18:00ASAS - Garde-Cotes -:-
DR CONGO: Ligue 1 - Championship Group
08:30Don Bosco - Dauphins Noirs -:-10:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-
ECUADOR: Serie B
20:00Gualaceo - Nueve de Octubre -:-ENGLAND: National League South
14:45Truro - Hemel Hempstead -:-ENGLAND: Southern League South Division
14:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-ENGLAND: Premier League Cup - Playoffs
14:00Fulham U21 - Crystal Palace U21 -:-ENGLAND: FA Youth Cup
14:00Leeds U18 - Millwall U18 -:-ETHIOPIA: Premier League
09:00Wolkite Ketema - Welayta Dicha -:-12:00Ethiopia Nigd Bank - Hambericho Durame -:-
GERMANY: Oberliga Westfalen
13:30Sprockhovel - SG Wattenscheid -:-GUINEA: Ligue 1
12:00Ashanti GB - Kaloum Star -:-12:00Sangaredi - Gangan -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
19:00Vida - Marathon -:-21:15Real Sociedad - Olimpia -:-
HUNGARY: Hungarian Cup
14:45Nyiregyhaza - Kecskemeti TE -:-ICELAND: Icelandic Cup
15:15Alafoss - KFG Gardabaer -:-15:15Ellidi - Olafsvik -:-
15:15Kria - Ulfarnir -:-
15:15Midas - RB Keflavik -:-
15:15Selfoss WO - Stokkseyri -:-
15:15Ymir - Thorlakur -:-
INDIA: ISL
10:00Chennaiyin - Jamshedpur -:-INDIA: I-League
07:00Neroca FC - Sreenidi Deccan -:-INDONESIA: Liga 1
09:30Borneo - Madura United -:-09:30Persija Jakarta - Persis Solo -:-
09:30Persikabo 1973 - Bali United -:-
IRAQ: Super League
11:00Al Zawraa - Al Kahraba -:-11:00Zakho - Duhok -:-
ISRAEL: Liga Alef North
14:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-14:15MS Tira - Ironi Nesher -:-
ISRAEL: Liga Alef South
12:30Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem -:-ITALY: Coppa Italia Primavera
14:30Fiorentina U19 - Torino U19 -:-JORDAN: Premier League
15:30Al Ramtha - Al Salt -:-15:30Maan - Shabab Al Ordon -:-
KAZAKHSTAN: First Division
05:00SD Family - Ulytau -:-05:00Taraz - Okzhetpes -:-
07:00Kaisar Kyzylorda 2 - Aktobe 2 -:-
07:00Khan Tengri - Zhetisay -:-
KENYA: Super League
08:00Rainbow - Naivas FC -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
08:00Alga - Aldier -:-08:00Ilbirs - Abdish-Ata -:-
LATVIA: Virsliga
10:00Tukums 2000 - Grobina -:-11:00Riga FC - FK Liepaja -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
23:05Venados - Cancun -:-21:05Atl. Morelia - Leones Negros -:-
23:05Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
MOLDOVA: Moldovan Cup
07:00Dacia Buiucani - Balti -:-NETHERLANDS: Eredivisie
12:45FC Volendam - Feyenoord -:-14:00Waalwijk - Almere City -:-
15:00Ajax - G.A. Eagles -:-
OMAN: Professional League
14:00Al Nahda - Sur Club -:-14:00Al Nasr - Ibri -:-
14:00Al Seeb - Al-Rustaq -:-
14:00Bahla - Dhofar -:-
14:00Oman Club - Al-Shabab -:-
14:00Sohar - Al-Wahda -:-
ROMANIA: Liga 2 - Championship Group
10:00Mioveni - Gloria Buzau -:-ROMANIA: Romanian Cup - Playoffs
12:30Univ. Craiova - Otelul -:-RUSSIA: Russian Cup - Regions Path - Play Offs
12:30Akhmat Grozny - Orenburg -:-RWANDA: Premier League
09:00Muhazi United - Mukura Victory Sports -:-12:00Rayon Sport - Etincelles -:-
SERBIA: Super Liga
11:30Napredak - Javor -:-SEYCHELLES: Premier League
10:00Red Star DF - Bazar Brothers -:-SIERRA LEONE: Premier League
12:15Lamboi - Diamond Stars -:-SLOVENIA: Slovenian Cup
09:00Ilirija - Beltinci -:-SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage
18:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-18:00Rosario Central (Arg) - Penarol (Uru) -:-
20:00Liverpool M. (Uru) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
20:00Palestino (Chi) - Bolivar (Bol) -:-
20:00Talleres Cordoba (Arg) - Sao Paulo (Bra) -:-
SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage
18:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-20:00Sp. Luqueno (Par) - Racing Club (Arg) -:-
20:00U. Catolica (Ecu) - Cruzeiro (Bra) -:-
22:00Always Ready (Bol) - Ind. Medellin (Col) -:-
22:00Tomayapo (Bol) - Delfin (Ecu) -:-
SPAIN: Tercera RFEF - Group 4
14:00Leioa - Basconia -:-SPAIN: Tercera RFEF - Group 11
13:30Poblense - Constancia -:-14:15Soller - Felanitx -:-
SWITZERLAND: Super League
14:30Lausanne - St. Gallen -:-14:30Luzern - Yverdon -:-
14:30Young Boys - Grasshoppers -:-
THAILAND: Thai League 1
07:00Ratchaburi - Bangkok Utd -:-08:00Nakhon Pathom - Lamphun Warrior -:-
TURKEY: Super Lig
13:30Basaksehir - Besiktas -:-13:30Samsunspor - Pendikspor -:-
TURKEY: 1. Lig
13:30Erzurumspor - Giresunspor -:-UGANDA: Premier League
09:00NEC FC - Airtel Kitara -:-UKRAINE: Premier League
10:00FK Zorya Luhansk - Dyn. Kyiv -:-UKRAINE: Ukrainian Cup
11:00Zhytomyr - Vorskla Poltava -:-USA: MLS Next Pro
20:00Houston Dynamo 2 - Minnesota 2 -:-UZBEKISTAN: Super League
10:15Lok. Tashkent - Andijan -:-VIETNAM: V.League 1
06:00Quang Nam - Gia Lai -:-07:00Binh Duong - Viettel -:-
07:00Khanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh -:-
08:15Cong An - Song Lam Nghe An -:-
08:15Ho Chi Minh - Hanoi FC -:-
VIETNAM: V.League 2
06:00Long An - Ba Ria Vung Tau -:-07:00PVF-CAND - Dong Thap -:-
WORLD: Friendly International
05:00Spain U16 - Portugal U16 -:-WORLD: Friendly International Women
08:00Russia W - Ecuador W -:-Bet on Soccer from your mobile with bet365!
Top Scores | Hockey | Football | Basketball | Baseball | Soccer | Tennis | More sports »
m.Flashscore.ca service offers mobile soccer live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.ca website due to technical reasons.